Kontaktai





UAB Listada
Ateities pl. 79A, Kaunas, LT-52104

Įmonės kodas: 133155856
PVM kodas: LT 331558515


Tel.: +370 37 473671
Faks.: +370 37 473672

El. paštas: info@listada.lt


a/s LT947180900021467655,
AB Šiaulių bankas

a/s LT957300010002258543,
AB SWEDBANK




Administracija



Darius Glebauskas
Direktorius

+370 687 36936
darius@listada.lt
Tadas Vybornas
Direktoriaus pavaduotojas technikai

+370 612 17061
tadas@listada.lt
Rita Vybornienė
Direktoriaus pavaduotoja administracijai

+370 37 473671
rita@listada.lt


Buhalterija



Janina Kavaliūnienė
Vyr. finansininkė

+370 37 473671
janina@listada.lt


Statybos darbai



Marius Vosylius
Statybos darbų vadovas

+370 620 93031
mariusv@listada.lt
Arūnas Verbickas
Statybos darbų vadovas

+370 662 32999
arunas@listada.lt
Saulius Navickis
Statybos darbų vadovas

+370 650 88562
saulius@listada.lt
Marius Abromaitis
Sąmatininkas

+370 37 473671
marius@listada.lt


Darbų sauga



Virginijus Vasiliauskas
Darbų saugos ir sveikatos specialistas

+370 37 473671
info@listada.lt
  • +370 37 47 36 71
  • +370 687 36936
  • +370 37 47 36 72
  • info@listada.lt
  • Ateities pl. 79A, Kaunas